Доставка зі складу 5-10 днів.

Lenovo ThinkCentre M75Q Mini PC Amd Ryzen 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Black 
Виступ, на яку ви можете розраховувати Lenovo ThinkCentre M75Q оснащений процесором AMD Ryzen ™ 5 5600GE, забезпечуючи продуктивність 3,4 ГГц. Ідеально підходить для розширених завдань, управління запасами, обробки даних складів та одночасно з багатьма програмами. Крім того, 8 ГБ пам'яті DDR4-SDRAM зі швидкістю 3200 МГц гарантує швидку та плавну роботу. Зберігання та графіка Завдяки 256 ГБ SSD, Lenovo ThinkCentre M75Q пропонує достатньо місця для зберігання важливих даних та негайного доступу до програми, мінімізуючи час запуску та зарядки. Побудована графічна карта AMD Radeon забезпечує гладку графіку, ідеально придатну для додатків, пов'язаних з мультимедіа та офісними завданнями.

компактна та універсальна конструкція Mini PC Lenovo ThinkCentre M75Q має компактну конструкцію вагою лише 1,25 кг. Це займає мінімальну кількість місця на столі або полиці, і в той же час пропонує продуктивність, характерні для великих комп'ютерів. Його елегантний чорний дизайн ідеально вписується в кожне робоче середовище. Операційна система та підключення Попередньо встановлена система Windows 11 Pro пропонує останні функції, безпека та оптимізація, завдяки яким комп'ютер готовий працювати, як тільки ви видалите з упаковки. M75Q також підтримує стандартні параметри комунікації, такі як Wi-Fi, що дозволяє швидко та надійно підключити до Інтернету та мереж компанії.

AMD Ryzen ™ 5 5600GE процесор: Ефективна тактова швидкість 3,4 ГГц забезпечує плавну роботу в офісних та зберіганнях. 8 ГБ оперативної пам’яті DDR4: швидка оперативна пам’ять дозволяє комфортно працювати з багатьма додатками одночасно. 246 ГБ SSD: Швидкий доступ до даних та мінімальний час зарядки завдяки сучасному SSD. 1,25 кг, ідеально підходить для невеликих робочих просторів. Основні особливості:

Ефективний процесор AMD Ryzen ™ 5 5600GE: з годинниковою швидкістю 3,4 ГГц забезпечує швидку та надійну дію з багатозадачністю та роботою з розширеними програмами. Пам'ятаючи Ram 8 Гб DDR4: гарантує плавну та комфортну роботу під час відкриття багатьох програм та додатків. Спів на SSD 256 ГБ: Швидкий доступ до даних та швидший додаток та систему запуску завдяки сучасному SSD. Компактна конструкція: Міні -ПК вагою 1,25 кг ідеально підходить для роботи в офісах та журналах з обмеженим простором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Ваги | 1,25 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | AMD Radeon Graphics |
| Жорсткий диск | 256GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 6 rdzeni |
| Мoдель | ThinkCentre M75q G2 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 65 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 5 5600GE |
| Розмір пам'яті графічної карти | Współdzielona |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Швидкість процесора | 4,4 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Mini PC |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Чипсет | AMD PRO 500 |
- Ціна: 9 999 ₴







