Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo Loq 15-ядерний i5-12450HX 15.6 "-144HZ 16GB 512GB GP36 NO OS RTX2050
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450HX |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,77 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 2050 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Код виробника | 83LK007APB |
| Кількість графічної карти ОЗП | 4GB |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | LOQ 15IAX9E |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Szare |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


