Доставка зі складу 5-10 днів.
Продукт: Назва: Lenovo ThinkCentre M80Q G4 Tiny Intel Core I5-13500T 16GB DDR5 512GB SSD M.2 UMA WI -FI 6E + BT W11P 3Y ТОГРАТИ: Lenovo ThinkCentre M80Q Gen 4 12e9 - невеликий розмір - CORE I5 13500T / 1.6 GHZ 16 GB - SSD 512 GB - TC. Opal Encryption 2, NVME - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi -FI 6E) WLAN: - Bluetooth 5.1, 802.11a/B/G/N/AC/AC/AX (Wi -Fi 6E) English - European - Black - Topseller - with 1 year Lenovo Premier Supportean: 019752910446 Клас виробника: 36 місяців на місці встановлення та платформи. Система безпеки: дискретний довірений модуль платформи (TPM 2.0) Security Chipkolor: Czarnylocztopus: Мова: польська / регіон: Polskaprocesor / chipsetcpu: Intel Core I5 (13 -й ген) 13 500 Частотна частота: 1,6 ГГц (Core P) / 1,2 ГГц (Core E) Max Turbo Speed: 4,6 GHZ. (CORE P) / 3,2 ГГц (Core E) Кількість ядер: Пам'ять 14-ядерних процесорів: 4800 мхцнамон Швидкість пам’яті: 4800 MHZRODZAJ COSING: два DIMM 262-PINSLOTS: 2 (TOTAL) / 1 (порожні) Особливості: Два DDRCecha Channels of Consulation: 1 x 16 Gbnad x4Cechy: TCGEPTERY 2 (NVME) MastersPlemple Transpler: 1 x Сатармаж інтерфейсу контролера: SATA 6GB/SNAPE OPTICAL STOP: Без оптичного DOMONTIONEP MONIRDEP: Graphics Graphics Brakin Graphics Вступ: Intel UHD Graphics 770 (UMA) Відео -інтерфейс: HDMI, Визначення звук. Inputing: mouse, keyboard visor of the keyboard: Lenovo Traditional Keyboardinterphejs: USBLOKization and system: English European mice: Lenovo Calliope MouseInterfejs: USBPRACKA In the interface network (rails): M.2 Cardkontroler Ethernet: Intel i219-LMOBSIP Wireless LAN Networks: Taki Wi-Fi 6E AX AX 211 COMPLACE DATA: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11G, IEEE 802.11n, IEEE 802.11AC, Bluetooth 5.1, IEEE 802.11AX (Wi-Fi 6E): Активація з LAN (WOL), Tomle Active Technology (AMT) / 1 (безкоштовно) x внутрішні 2,5 "слоти: 2 (загальна) / 1 (безкоштовно) x m.2 карта (на SSD) 1 (загальний) / 0 (безкоштовно) x m.2 карта (на WLAN) інтерфейси: 3 x usb 3.2 gen 2 (1 спереду, 2 ззаду) 1 x usb 3.2 gen 2 (1 на передній частині) (завжди італійська, швидка чаша (5 v, 2.1 a) 1 x x kenephone / microne at it at at at at 1 it y mickone at at it at at at at front) 2 x USB 3.2 Gen 1 (one of the elements supports smartpower owner) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 front) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 X HDMI 1 X DisplayPort 1 x Серійний Pyckkniakcesory включений: Весамохрона Монтажна установка: Скет для блокування безпеки (Кабель, що продається окремо), перемикач проти вибухів, суворий масштаб до об'єднання безпеки: Сокутник Socket Kensingtoninter Installation: 75 X 100 мс, 75, 75, 75 X 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75, 75 x 75, 75 x 75 x 75 MMINIZER with the standards: ROHS, FIPS 140-2, Energy-Related Products (ERP) LOT 3, TCG Certified, Mil-STD-810H, TCO CERTIFIED 9.0 Sales Program of the manufacturer: TopsellerzasilanieReniej Devices: Power supply voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz) Output power: 90 Vatibility: 89%Operating system / Операційна система програмного забезпечення: Windows 11 Pro Anglish / PolicinInformations з стійким розвиненим розвагою: EPEAT SilvercertyFaty Energy Star: Sakengerge Star Версія: 8.0GWARANCJA Виробник Служба та підтримка: Основна гарантія - 3 роки Реакції: Наступний робочий день та добробут 17,9 см: 18,29 см. ° вологість: 20 - 80%технічні дані передаються нам третім сторонніми компаніями для інформаційних цілей. Ми не несемо відповідальності за будь -які помилки, які вони містять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,25 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Мoдель | ThinkCentre M80q Gen 4 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Чипсет | Intel Q670 |
- Ціна: 9 999 ₴


