Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Чіпсет | Intel B660 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Ваги | 4,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics 730 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 10 rdzeni |
| Мoдель | ThinkCentre neo 50s G4 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 180 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i5-13400 |
| Розмір пам'яті графічної карти | Współdzielona |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Швидкість процесора | 4,6 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Small Form Factor |
| Тип пристрою | Biznesowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






