Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo Thinkcentre M70T Gen 5 Tower, Raven Black, Core I5-14400, 16 Гб оперативної пам’яті, 512 Гб SSD, коефіцієнт деформу TowerProcessor Intel Core I5-14400, 6C+4C/16T, 2,50-4,70 ГГц, 20 Мб+9. 5 Мб кешу, TDP 65-148 Вт (PBP/MTP), Назва коду "Raptor Lake-S" (Golden Cove + Graceront, Intel 7) Intel Q670RAM 16 GB DDR5-4800 чіпсет (1x 16 ГБ, 2 розетки, макс. 2280, 2280, 2280, Opal2) HDD NIFLASH Intel UHD Graphics 730 (IGPU), 1.5xe/24EU/192SP, 1.55GHz, architecture "XE-LP/GEN 12.2" (Raptor Lake GT1) rear 4x USB-A 2. 0 (480MB/s), 1x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4A, 1x RJ-45 1GB LAN (Intel I219-LM), 1x AC-In C14 (підключення до мережі) роз'єм Zprzód/на стороні 1x USB-C 3.0 (5 Гб/с, PD 15W), 4x USB-A 3.0 (5 Гб/с), 2x 3. CD-RW, CD-Romkamera Windows 11 Windows 11 Внутрішній Prozasillan 260WWIMIAR 145x346x296mm (WXHXD) вага 5. 90 кгмабільність 14,9 л (з точки зору) MIL-STD-810H, включаючи мишу, включаючи кольоровий Meitnerstr клавіатури. 9, 70563 Штутгарт, Німеччина Тел: 071165690807: fragen_de@lenovo.comsprocencjenoprocerroda processorinin2 core ™ i5-manufacturer processorintelprocessori5-14400 generation Процесорний процесор Cpople cpu turbo cpoperal turbo148 Power. Пам'ять 4800 м. Мехікація пам’яті 512 GBTYP Дискатна оптична SSDM.2 Спільна пам’ять графічна карта картки для зчитування картки картки. Побудована -в графічній картці. Модель графічної картки Graphicssiecethernet/Lantakwlannieethernet LAN Передача даних Передача100.1000 Мбіт/Stechnology Prowing10/100/1000Base-T (X) Порти та інтерфейси USB 2.04USB 3.2 Gen 1 (3,1 Gen 1) Номер A4USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Кількість портів C1LICZ HY PORTSBA 1. HDMI2.1SIDA DisplayPort1Lica Ports Ethernet Lan (RJ -45) 1 Швидкість блокування швидкості блокування швидкості блокування Kablatakyp Bocking SockeT Розміщення145 мм Швидкість 296 ммвістош346 мм ваги 346 мм 5,9 кглоті. Список у наборі в наборі в наборі ефективного баштового комп'ютера на рівні бізнесу - робочий стіл вежі з підтримкою AI - універсальна комунікація та гібридна масова пам'ять - процесор Intel® Core ™ 14. Покоління з Intel VPRO® Enterprise Technology, - Багатошарова безпека завдяки ThinklesHield Lenovo Security Solutions ThinkCentre M70T GEN 5 Intel Core I5-14400 16GB 512GB SSD W11P 1YPS Topseller. Вежа робочого столу з штучним інтелектом підтримує комплексне спілкування та гібридна масова пам'ять Intel Core 14. Покоління з Intel VPRO Enterprise, багато -ланцюговою безпекою з Protecting Solutions Thinkshield. Lenovo ThinkCentre M70T GEN 5 12U6 - Tower - Core I5 I5-1400 / 2,5 ГГц - оперативна пам’ять 16 ГБ - SSD 512 GB - TCG OPAL ENCRYPTION 2, NVME - DVD -рекордсан - UHD Graphics 730 - 1GBE - WIN 11 Pro - Monitor: None - None - Lenovo Topseller -With 3 роки. Lenovo Premier
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,9 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics 730 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 260 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип житла | Tower |
- Ціна: 9 999 ₴


