Доставка зі складу 5-10 днів.

lenovo thinkbook 16 g7
ноутбук
ємність на найвищому рівні

неперевершена якість зображення
Безпека та управління

Thinkbook 16 G7 для професіоналів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,82 kg |
| Відеокарта модель | Adreno |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Карти пам'яті | SD |
| Кеш процесора | 30MB |
| Код виробника | 21NH001VPB |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ThinkBook 16 G7 QOY |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych, Czytnik kart pamięci |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Qualcomm |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2 (Typ-C), HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сім'я процесорів | Qualcomm Snapdragon |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оперативної пам'яті | 8448Mhz |
| Частота процесора | 3400MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










