Доставка зі складу 5-10 днів.


thinkpad e14 gen 6 (14, Intel)
Потужна продуктивність та сучасний дизайн
Потужні та безпечні, щоб допомогти вам у вашому щоденному бізнесі потребує продуктивності праці, що підтримується AI Dzijek for Intel® Core ™ Ultra Immersive Audio від Harman® та вдосконаленою технологією Dolby Atmos® MIL-STD 810 год Міністерства оборони США щодо надійності та міцності Easy Extressing Business
функції

Ефективний процесор AI
Завдяки процесорам Intel® Core ™ Ultra, ноутбук Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 ставить продуктивність, підтримувану AI на передньому плані. Насолоджуйтесь оптимізованою продуктивністю завдяки виділеним двигунам AI, включаючи енергетичну нейронну обробку (NPU), що дозволяє зробити набагато більше під час роботи над акумулятором. Виконуйте багато завдань одночасно, навіть коли у вас немає живлення - увімкніть автоматичне обрамлення, розмиття фону та покращення якості зображення в умовах низького освітлення під час онлайн -зустрічей. Забудьте про звичайні обмеження на роботу акумулятора та насолоджуйтесь додатковою введенням потужності, яка допоможе вам вирішити всі проблеми!

Вам більше не потрібна миша
Ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 оснащений великим трекпадом, який полегшує навігацію. Ви також можете орієнтуватися з точкою треку - у кожній ситуації, коли ви перебуваєте в русі, ви можете залишити мишу. Більше того, після дотику до маленької червоної точки Trackpoint відкривається меню ThinkPope Quick Point, де ви можете оптимізувати аудіо-відео, налаштування на MUTE та примітки за допомогою панелі інструментів диктантки, що дозволяє зручну транскрипцію мови до тексту. Ви також можете налаштувати інші налаштування!

Візуальні та звукові враження_x000D_
Ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 оснащен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Червоний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,44 kg |
| Відеокарта модель | Intel Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | 21M7002JMH |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 12 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ThinkPad E14 G6 |
| Максимальна кількість оперативної пам'яті | 64GB |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, 1x USB 3.1 (Typ-A), 1x USB 3.2 (Typ-C), 1x Thunderbolt 4, 1x USB 3.2 (Typ-A), HDMI 2.1 |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4300MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
- Ціна: 9 999 ₴










