Доставка зі складу 5-10 днів.
Продукт: Назва: Lenovo Thinkcentre M80Q G4 Tiny Intel Core I7-13700T 16GB DDR5 512GB SSD M.2 UMA WI -FI 6E + BT W11P 3Y ТАТЕРИ: Lenovo ThinkCentre M80Q GEN 4 12E9 - невеликий розмір - CORE I7 13700T / 1.4 GGZ 16 GB - SS - SS - 512 GB - TCB - SS -5 GB - SS - 512 GB - SS -5 GB - SS -5 GB - SS -5 GB - SS -5 GB - SS -5. Opal Encryption 2, NVME - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi -FI 6E) WLAN: - Bluetooth 5.1, 802.11a/B/G/N/AC/AC/AX (Wi -Fi 6E) English - European - Black - Topseller - with 1 year Lenovo Premier Supportean: 0197529103005 Плач виробника: 36 місяців на місці встановлення та платформи. Безпека: дискретний довірений модуль платформи (TPM 2.0) Security Chipkolor: CzarnyLocation: мова: польська / регіон: Polskaprocesor / chipsetcpu: Intel Core I7 (13-й ген) 13700 Частота годинника: 1,4 ГГц (Core P) / 1 GHZ (Core E) Макс. Пам'ять: 5600 мхцнамон Швидкість пам’яті: 5600 мхдродзадж кожух: так DIMMMM 262-PINSLOTS: 2 (Всього) / 1 (порожній) Особливості: Дві канали DDRCECHA: 1 х 16 GBNAP DISTATIONPEP: SSD-M.2 2280 Modacy: 1 x 512 GBTYP Інтерфейс: PCI Express 4.0. X4cechy: TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVME) MASTERSPLEMPLE TRANSPLER: 1 x Satarmage of the controller interface: SATA 6GB/SNAPE Optical STOP: without the Optical Drive Optical Domonitoryp of the monitor: Brakin graphics graphics Introduction: Intel UHD GRAPHICS 770 (UMA) Video interfaces: HDMI, DisplayPortmaximal Кількість підтримуваних моніторів: 4 сигнальна аудіозність із стандартами: Звук високої роздільної здатності. Inputing: mouse, keyboard visor of the keyboard: Lenovo Traditional Keyboardinterphejs: USBLOKization and system: English European mice: Lenovo Calliope MouseInterfejs: USBPRACKA In the interface network (rails): M.2 Cardkontroler Ethernet: Intel i219-LMOBSIP Wireless LAN Networks: Taki Wi-Fi 6E AX AX 211 COMPLACE DATA: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11G, IEEE 802.11n, IEEE 802.11AC, Bluetooth 5.1, IEEE 802.11AX (Wi-Fi 6E): Активація з LAN (WOL), Tomle Active Technology (AMT) / 1 (безкоштовно) x внутрішні 2,5 "слоти: 2 (загальна) / 1 (безкоштовно) x m.2 карта (на SSD) 1 (загальний) / 0 (безкоштовно) x m.2 карта (на WLAN) інтерфейси: 3 x usb 3.2 gen 2 (1 спереду, 2 ззаду) 1 x usb 3.2 gen 2 (1 на передній частині) (завжди італійська, швидка чаша (5 v, 2.1 a) 1 x x kenephone / microne at it at at at at 1 it y mickone at at it at at at at front) 2 x USB 3.2 Gen 1 (one of the elements supports smartpower owner) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 front) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 x HDMI 1 X HDMI 1 X DisplayPort 1 X Серійна pyckniaakcesory включає: піон-терапевтичні піонекські (ERP) лот 3, сертифікований TCG, MIL-STD-810H, TCO Certified 9.0 Виробник захисту від продажів: Topsellerzasilaniejaj. Польські сили з сталого розвитку: Epeat Silvercertyiff Energy Star зірка: Takedergy Star Версія: 8.0GWARANCE Виробник та підтримка: Основна гарантія - 3 роки - у користувачі - тривала гарантія - 1 рік - у користувача - у користувача - u -відповіді: наступний робочий день та добробут: 17,9 см. Ширина: 49 см транспорту Глибина: 25 см. Транспорт: 13 см. Транспортування: 3,2 кпапаматрі Громади Ми не несемо відповідальності за будь -які помилки, які вони містять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,25 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Мoдель | ThinkCentre M80q Gen 4 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Чипсет | Intel Q670 |
- Ціна: 9 999 ₴


