Доставка зі складу 5-10 днів.


thinkbook 16 Gen 6 (16, Intel)
Перемістити співпрацю на новий рівень
Бізнес -ноутбук 16 ", сертифікація Intel® EVO ™ з vPro® Essentals (вибраними моделями) Швидка відповідальність та термін служби акумулятора протягом усього денного дня, використовуючи гілку з інфрачервоною камерою (ІЧ) та надійністю функції Hellowysoka Windows.
функції

Потужний всередині та зовні
Ви шукаєте бізнес -ноутбук, який характеризується високою ефективністю та підвищує продуктивність праці? Ноутбук Lenovo Thinkbook 16 Gen 6 пропонує найсучасніший вдосконалення щоденних завдань. Він був оснащений процесорами генерації Intel® Core ™ 13 та наявністю останніх платформ Intel® EVO ™ або Intel VPRO® Essentials означає, що цей пристрій знову визначає мобільність на роботі. Більша пропускна здатність конфігурації пам’яті з подвійною каналами означає більш високу швидкість передачі даних та кращу продуктивність. Велика кількість місця для даних, інтелектуальні функції безпеки та управління також допомагають передавати щоденну роботу на новий рівень.

Функції безпеки, що гарантують повний захист
Біометрія забезпечує додатковий захист ноутбука Thinkbook 16 Gen 6 - від зчитувача відбитків пальців, вбудованого в кнопку живлення, до програмного забезпечення розпізнавання обличчя, що співпрацює з інфрачервоною камерою (ІЧ). ThinkShield, наш всеосяжний пакет рішень безпеки гарантує захист вашої системи. Крім того, прошивка модуля довіреної платформи (TPM) шифрує ваші дані, і BIOS, що займається самостійним, відновлює найважливішу інформацію, якщо ваш пристрій коли -небудь пошкоджений.

Підніміть рівень співпраці
Завдяки необов'язковому гібридному інфрачервоному FHD -камері (IR) ноутбук Thinkbook 16 Gen 6 робить відео розмови, щоб стати дитячою грою. Багате і чітке зображення на ще більшому екрані (з урахуванням співвідношення 16:10) змусить вас почувати себе так, ніби ви знаходитесь у тій же кімнаті, що і ваші колеги. Завдяки функції зменшення шуму на основі штучного інтелекту та технології Dolby Audio ™ вам більше не потрібно турбуватися про звуки фону - люди почують вас голосно і чітко, так само, як ви їх чуєте. Більше того, якщо ви не хочете бути перед камерою, діафрагма, що забезпечує конфіденційність, змусить вас вийти з поля зору.

Керуйте роботою безпосередньо з ноутбука
*Розв’язання Intel® Unison ™ наразі доступне лише у вибраних пристроях Intel® EVO ™ з процесорами Windows та Intel® Core ™ 12. Генерація або новіші та новіші та сумісні лише з телефонами з Android або iOS; Усі пристрої повинні працювати на підтримуваній версії операційної системи. Для отримання детальної інформації, включаючи вимоги до конфігурації, відвідайте www.intel.com/performance-evo

Розроблений для довговічності
Ми використовуємо стандарти MIL-STD 810H Міністерства оборони Сполучених Штатів, щоб отримати ідеальний баланс між вартістю та довговічністю наших ноутбуків Thinkbook. Пристрої перевіряються під кутом 26 процедур, щоб забезпечити їх експлуатацію в екстремальних умовах. Ці випробування включають необроблені змінні навколишнього середовища, включаючи температуру, тиск, пил, вологість та вібраційні випробування.

виглядає добре, це чудово
Крім елегантного зовнішнього вигляду та алюмінієвого стилю арктичного сірого корпусу, ноутбук Thinkbook 16 Gen 6 пропонує вдосконалену, ергономічну клавіатуру. Клавіші більші, ніж у попередніх поколіннях, і мають увігнуту структуру, яка ідеально відповідає пальцям, а також виготовляється у 50% переробленого пластику. Тукпад значно більший, ніж у попередніх поколіннях, тому навігація рідка і проста у використанні. А інтелектуальний ключ F9 можна налаштувати, щоб він відкривав будь -яку часто використовувану програму - або зберігає налаштування за замовчуванням, що веде безпосередньо на веб -сайт із послугами Lenovo.
Специфікація може змінюватися залежно від області та моделі
специфікація
Специфікація може змінюватися залежно від області та моделі.
порти/ гнізда

1. Зчитувач SD -карт
2. USB-A 3.2 Gen 1
3. Ethernet (RJ-45)
4. Kensington Nano Security Slot ™
5. USB-C 3.2 Gen 2
6. USB-A 3.2 Gen 1 (завжди активно)
7. HDMI 2.1
8. USB-C Thunderbolt ™ 4
9. Сокет для навушників та мікрофона
Відкрийте ігрові продукти Lenovo:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 64GB |
| Ваги | 1,7 kg |
| Відеокарта модель | Intel Iris Xe Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Карти пам'яті | SD |
| Кеш процесора | 24MB |
| Код виробника | 21KH0077PB10M264 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 14 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Lenovo ThinkBook 16 G6 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 3x USB 3.2, 1x Thunderbolt 4 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Частота процесора | 5000MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
- Ціна: 9 999 ₴










