Доставка зі складу 5-10 днів.


loq 15arp9

Комбінація швидкості та продуктивності завдяки процесорам AMD Ryzen ™_x000D_
Насолоджуйтесь потужністю та надійною ефективністю процесорів AMD Ryzen ™ з серії 8040, забезпечуючи неперевершену швидкість, необхідну під час ігрових ігор. Відкрийте для себе нові світи ігор, насолоджуйтесь часом, витраченим на гру, не вимагаючи зарядки та використовуйте інноваційну технологію Ryzen ™ AI.

повністю ефективні графічні картки NVIDIA® GeForce RTX ™
Ноутбук LOQ 15ARP9 був обладнаний графічною карткою NVIDIA® GeForce RTX ™ з серії 40. Розроблений як для гравців, так і для творців. Забезпечує приголомшливе виконання та графіку на основі штучного інтелекту. Пориньте себе в реалістичні віртуальні світи завдяки відстеженню променів, тоді як DLSS 3 збільшує продуктивність до немислимих рівнів. Крім того, технологічний пакет Max -Q оптимізує продуктивність системи, потужність, термін служби акумулятора та акустику, забезпечуючи найвищу продуктивність.

Непровідна технологія охолодження
Система охолодження, що використовується в Lenovo Loq 15ARP9, робить ваш ноутбук завжди готовим працювати на найвищому рівні. Гіперхаммерне охолодження - це система, заснована на двох вентиляторах, що обертаються в протилежних напрямках, які переміщують прохолодне повітря всередині камери, запобігають потраплянню гарячого повітря в решту корпусу та ефективно витікати тепло ззаду. Герметична камера ефективно керує теплом, забезпечуючи додаткову потужність, знижуючи температуру на 2 ° С та зменшуючи шум на 2 дБ.

Майбутнє двигуна Gaming-Lenovo AI+
Завдяки Lenovo AI Engine+ за допомогою системи LA1 AI, розваги та навчання стають ще простішими. Активуйте режим балансу в Lenovo Vantage і дозвольте інтелекту AI ввести дію для адаптації налаштувань під час роботи. Попрощайтеся з проблемами з ручним регулюванням під час виконання шкільних завдань інтенсивно обтяжувати процесора та ігри, що вимагають високої обчислювальної потужності графічного процесора.

slukers, sleever, сильний, сильний
Lenovo LOQ 15ARP9 пропонує тверду та мінімалістичну конструкцію 15 -дюйм, що на 4% стрункіший, ніж попередня модель, що збільшує мобільність. Інтуїтивна підсвічування кнопки живлення вказує на режими вентилятора, а камера 1080p з попередньою плитою E -Shutter забезпечує більшу конфіденційність. Завдяки стратегічно розгорнутим портам та силою MIL -STD 810H Військових стандартів, він ідеально підходить для ігор, навчання чи потоки.

вдосконалити досвід гри
занурюйтеся в ігри завдяки 15,6 -дюйм 16: 9 дисплея з вузькими кадрами з 3 сторінок. Роздільна здатність WQHD (2560 х 1400), швидкість оновлення 165 Гц та яскравість 350 заклепки забезпечують яскраве зображення. Повне покриття палітри SRGB розширює кольори, NVIDIA® G -SYNC® та AMD Freesync ™ Premium Electenment Eyckinate Enuminate. Розширена функція Optimus оптимізує продуктивність, зменшує затримку та продовжує час роботи акумулятора, забезпечуючи неперевершений геймплей.

ефективний без обмежень
Інвестуйте в ноутбук для ігор, створених для тривалого використання. Lenovo LOQ 15ARP9 пропонує неймовірно швидку пам'ять DDR5 з частотою 5600 МГц, а також миттєвим SSD PCIE 4 з ємністю до 1 ТБ, що дозволяє швидко запустити комп'ютер та швидкий доступ до даних.

Система зарядки акумулятора
Революціонізуйте термін служби акумулятора та використовуйте технологію Super Rapid зарядки. Оскаржуйте 60 -ти акумулятор WHR в мить ока - від 0 до 40% лише за 10 хвилин, до 80% за 30 хвилин і до 100% лише за 60 хвилин. Завдяки роботі потужного живлення з потужністю 140 Вт через USB-C у вас буде необхідна потужність.

Ігрова клавіатура
Завдяки стрибку клавіш 1,5 мм, клавіатура Lenovo Loq 15ARP9 забезпечує точність та комфорт під час тривалих ігрових сеансів та під час написання. 100% анти -гпівелі забезпечує швидкий стартап та неперевершений контроль. Виберіть між заспокійливою білою підсвічуванням або живою 4 -хировою підсвічуванням RGB*.

Audio Nahimic® для 3D-звуку, що кидає гравці_x000D_
nahimic® з Steelseries забезпечує справді захоплюючі враження завдяки 3D звуковим ефектам, який був розроблений спеціально для гравців і ідеально доповнює інтенсивні дії на екрані під час ігрових сеансів. Програмне забезпечення Nahimic дозволяє змішувати та ділитися звуком як професійний і насолоджуватися кришталево чистим спілкуванням, як в іграх, так і на роботі.

Відкрийте можливості Lenovo Vantage
Використовуйте Lenovo Vantage, який оптимізує налаштування для покращення досвіду гри. Налаштуйте та збільшіть можливості ноутбука за допомогою універсального набору інструментів. Крім того, завдяки навігаційній панелі, що працює в режимі реального часу, елементи управління пристроєм та можливість налаштування продуктивності AI з інтелектуальним управлінням вентиляторами, нічого не стоїть на шляху вашої гри.

3 роки гарантія
Захистіть своє обладнання завдяки подовженій гарантії виробника 3 -річного виробника. Використовуйте ще довше і насолоджуйтесь спокою спокійною головою. Якщо необхідно, професійна служба Lenovo призначена для вас і допоможе вам вирішити будь -яку проблему чи помилку.

xbox Game Pass протягом 3 місяців
Насолоджуйтесь безкоштовною 3 -місячною передплатою Game Pass* на пристроях Lenovo Loq._x000D_ Грайте в понад 100 високоякісних ігор на новому ноутбуці Lenovo Loq завдяки безкоштовній трирічній підписці Game Pass Try -Month (включаючи EA Play). Завдяки тому, що нові ігри додаються весь час, ви завжди знайдете щось для себе. Завантажте та грайте в повну відповідність або ігри в консольні ігри з хмари за допомогою підключеного контролера.
*доступний у Windows.
пристроїВідкрийте ігрові продукти Lenovo:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,38 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 4070 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Код виробника | 83JC0081PB |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Lenovo LOQ 15 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), 3x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
- Ціна: 9 999 ₴











