Доставка зі складу 5-10 днів.


loq 15arp9

Комбінація швидкості та прод
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,38 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 4060 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Код виробника | 83JC0067PB |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | LOQ 15ARP9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), 3x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











