Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo ThinkCentre M90S Gen 5. CPP Тип: Intel® Core ™ I7, Модель процесора: I7-14700. Внутрішня пам'ять: 16 ГБ, Внутрішня пам'ять Тип пам'яті: DDR5-SDRAM, Швидкість годинника: 4400 МГц. Загальна ємність зберігання: 1 ТБ, медіа: SSD, Оптичні приводи: DVD ± RW. Модель бортової графіки: Intel UHD Graphics 770. Встановлена операційна система: Windows 11 Pro, Архітектура операційної системи: 64-бітна. Блок живлення: 310 В. Господар: SFF. Тип продукту: ПК. Колір продукту: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics 770 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 128 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 310 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Процесор | Intel Core i7-14700 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип житла | Small Form Factor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


