Доставка зі складу 5-10 днів.


thinkpad l16 gen 1 (16, Intel)
підвищення продуктивності в кожній компанії
16-дюймовий ноутбук з Intel® Core ™ Ultra процесори з вдосконаленою клавіатурою Intel VPRO®, швидкими налаштуваннями аудіо-відео, числовою клавіатурою Багато варіантів підключення для Wi-Fi 7 & 4G Більше використання перероблених матеріалів у різних компонентах
функції

зосереджено на продуктивності та продуктивності
Завдяки процесорам Intel® Core ™ Ultra, першому поколінню ноутбука ThinkPad L16 з діагональною з 16 "вводить продуктивність, що підтримується AI, на новий рівень. Насолоджуйтесь оптимізованими продуктивністю завдяки відданим двигунам AI, які покращують виконання завдань, що забезпечують безперервну батарею, без того, щоб не перемикати.
Більше використання перероблених матеріалів
Незважаючи на всі функції, що підвищують продуктивність, цей ThinkPad був розроблений для переробки. У різних компонентах ми використовували матеріали з переробки Poconsumer (PCC), у тому числі 90% у корпусі динаміків, 90% в батареї та 90% у джерелі живлення. Клавіші містять від 70% до 80% пластику від постментованої переробки (PCC), а рама клавіатури складається з 60% пластику PCC. Нижнє покриття та джерело живлення містять 50% пластику від переробки Poconum (PCC). Крім того, упаковка на 100% не містить пластику і має сертифікат Лісової ради (FSC).

Співпраця на сліпучому дисплеї
занурюйтесь у розумну цифрову співпрацю завдяки нашим варіантам живого відображення. Насолоджуйтесь величезним робочим простором екрану, який пропонує захоплюючу платформу для зустрічей. Пріоритетним є здоров'я ваших очей, саме тому ми зменшили викиди синього світла. Співпраця в Інтернеті вдосконалюється в кожній деталі, і ви виглядаєте ідеально під час проведення відеоконференцій. Крім того, розмови є кришталево чистими, і завдяки технології Dolby Voice® та великими динаміками з Dolby Audio ™, звук набирається, пригнічуючи фоновий шум.

Ви кажете. Ми слухаємо.
Ми переробили легендарну клавіатуру ThinkPad, що зробило її ще краще! Тактил
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,77 kg |
| Відеокарта модель | Intel Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | 21L3002CMH |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 12 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi, WWAN |
| Мoдель | ThinkPad L16 G1 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x USB 2.0, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, Smart Card, Karta SIM, 1x USB 3.2 (Typ-C), 1x Thunderbolt 4, 1x USB-A, HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4300MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
- Ціна: 9 999 ₴











