Доставка зі складу 5-10 днів.

Основні робочі станції на найвищому рівні - найвища обчислювальна потужність завдяки основним процесорам Intel® - відмінна графічна обробка та продуктивність завдяки професійній графіці Nvidia - налаштованої пам'яті та масової пам'яті, які можна легко розширити, якщо це необхідно - підвищення надійності, довговічності та безпеки - ідеально для студентів, викладачів, аналітиків даних, програми та дизайнерів Lenovo 4700. SSD UMA W11P Topseller Lenovo ThinkStation P2 30FR - Tower - 1 X CORE I7 I7-14700 / 2,1 ГГц - VPRO Enterprise - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG OPAL ENCRYEPTION, NVME, Performance UHD Graphics 770 - 1GBE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 9,67 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics 770 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 20 rdzeni |
| Мoдель | ThinkStation P2 Tower |
| Максимальна підтримка ОЗП | 128 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 750 W |
| Обробник | Socket LGA 1700 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i7-14700 |
| Розмір пам'яті графічної карти | Współdzielona |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Швидкість процесора | 5,4 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Tower |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Чипсет | Intel W680 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









