Доставка зі складу 5-10 днів.


thinkpad l16 Gen 1 (16, AMD)
ноутбук, який підтримує продуктивність вимогливих користувачів
16-дюймовий ноутбук корпоративного класу з великими варіантами дисплеїв з безпроблемною багатозадачністю з великою кількістю пам’яті та місткісними дисками потужними серіями серії AMD Ryzen ™ Pro Series 7030 та більшим трекпадом з переробленою клавіатурою ThinkPad. Вдосконалена система охолодження, що забезпечує прохолодну та тиху роботу. Налаштування та простий в модернізації, коли ваша компанія розробляє
функції

звільнити свій потенціал
Ноутбук ThinkPad L16 розроблений для вашої продуктивності - набагато більший трекпад дозволяє більш ефективно взаємодію між Windows та файлами. Перероблена клавіатура ThinkPad містить тактильні маркери на найбільш використаних клавішах, що покращує простоту їх пошуку, а купол із світлодіодними діодами та вкладками в алфавіті Брайля полегшує розташування порту зарядки. Значна червона точка досі дозволяє навігацію, але після того, як стукати його двічі відкриває налаштоване швидке меню, яке дозволяє оптимізувати налаштування аудіо-відео. Для тих, хто цінує продуктивність та точність, L16 - ноутбук для вас.

Перенесіть продуктивність на більш високий рівень
Завдяки величезній кількості масового та оперативного зберігання та продуктивності, керованих процесорами AMD Ryzen ™ Pro 7030, ноутбук ThinkPad L16 дозволяє швидко заряджати файли та програми. Система легко врівноважує потужність та продуктивність. Перероблена система вхідних та повітряних розетки, стікає спинку тепла, що дозволяє оптимізувати охолодження навіть під час інтенсивного використання. Більше того, пристрій дуже тихо. Виконуйте багато завдань одночасно протягом дня і майте на увазі, що цей потужний пристрій буде йти в ногу, коли ви впроваджуєте всі свої чудові ідеї!

збільшує можливості цифрового співробітництва
Панель зв'язку, розміщений у верхній частині дисплея, полегшує відкриття ноутбука та розміщує все необхідне для вдосконалення ваших конференцій. Виберіть з двох камер - 5 МП SRGB та інфрачервоного датчика, який забезпечує зручність безконтактного входу - або залишається з HD -камерою, яка також виконує с
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Червоний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735U |
| Тип процесора | A10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,77 kg |
| Відеокарта модель | Radeon 680M |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Код виробника | 21L7001GMH |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ThinkPad L16 G1 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x USB 2.0, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2 (Typ-C), HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4750MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
- Ціна: 9 999 ₴











