Доставка зі складу 5-10 днів.
процесор
Графіка
Пам'ять
Будівництво
потужність
Захист
Умови праці
Мережа
продуктивність
Дисплей
аудіо
Програмне забезпечення
Перевізник даних
порти та інтерфейси
Акумулятор
камера
клавіатура
Попередження про безпеку
Гарантія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,2 kg |
| Відеокарта модель | Intel Iris Xe Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Код виробника | 21J80020PB |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 14 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | ThinkBook 16p G4 IRH |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Колір | Szare |
| Екранне покриття | Matowa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


