Доставка зі складу 5-10 днів.

компактна продуктивність повторно визначена - вражаюча продуктивність у першому 3,9 -літерному корпусі в галузі - Intel VPRO® миттєва технологія з процесорами Intel® Core ™ та велика кількість пам'яті - вибір професійних спеціалізованих графічних карток - сертифікат ISV, легко копіюється з складними навантаженнями - послуги дистанційного моніторингу та управління системами INTER INTER INTEN. 32GB 1TB SSD UMA W11P Topseller Lenovo Thinkstation P3 Ultra 30ha - MT - 1 x Core i7 i7-14700 / 2.1 GHz - VPRO ENTERPRISE - RAM 32 GB - SSD 1 TB - SSD 1 TB - SSD 1 TB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVME, Performance - UHD Graphics 770 - 1GBE, 2,5GBE - Win 11 Pro - Monitor: None - Клавіатура: німецька - Lenovo Topseller - за щорічною підтримкою підтримки Premier Lenovo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 3,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics 770 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 20 rdzeni |
| Мoдель | ThinkStation P3 Ultra SFF |
| Максимальна підтримка ОЗП | 192 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 230 W |
| Обробник | Socket LGA 1700 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i7-14700 |
| Розмір пам'яті графічної карти | Współdzielona |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Швидкість процесора | 5,4 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Small Form Factor |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Чипсет | Intel W680 |
- Ціна: 9 999 ₴







