Доставка зі складу 5-10 днів.

Наявність: AcoableLenovo Thinkcentre Neo Ultra 12in1-Small Size Core I7-14700 / до 5,4 GHZ-VPRO Enterprise-RAM 16 GB-SSD 1 TB-TCG OPAL OPAL ENCRYPTION 2, NVME, Performance-Geforce RTX 4060 GIGABIT ETERTH, 802.11OX (Wi-6. Промонітор: Немає клавіша: Англійськоєвропейський-сірий місячний-топлер-3 роки підтримка Lenovo OnSite

Lenovo Thinkcentre Neo Tiny Intel Core I7-14700 16GB DDR5 1TB SSD M.2 RTX 4060 8GB WI-FI 6E+BT W11P Виробник Виробник Частина NO12W1001WPB Опис товару

Lenovo Thinkcentre Neo Ultra знову визначає продуктивність та продуктивність у компактному, дуже маленькому корпусі. Розроблений для професіоналів та компаній, які шукають ефективного, але не багато рішення, цей персональний комп'ютер інтегрує 20-ядерний процесор Intel Core I7 та 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5, забезпечуючи швидкий час реагування та плавний багатоцільний. Пристрій може похвалитися подвійною графічною конфігурацією, включаючи Nvidia Geforce RTX 4060 та Intel UHD Graphics 770, завдяки якому він підходить для широкого спектру додатків, від графічного дизайну до ігор з високою роздільною здатністю. Лота-це дитяча гра завдяки багатьом USB 3.2 Gen 2 та USB-C 3.2 Gen 2 × 2, а також DisplayPort 1.4A, що полегшує з'єднуючі різні периферійні пристрої та дисплеї. Безпека є пріоритетом завдяки системі безпеки мікропрограмного забезпечення TPM 2.0 та перемикача проти спалаху в корпусі, який захищає дані від загроз. Більше того, прихильність до сталого розвитку видно завдяки сертифікату EPEAT Gold та дотриманням енергетичної зірки версії 8.0, яка підкреслює участь Леново у зменшенні вуглецевої стежки без упередження щодо продуктивності.

Ключові переваги 20-ясна Intel Core I7 процесор, що забезпечує високу ефективність 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5, підтримує ефективну багатоцільову багатопрофільну графічну систему з NVIDIA GeForce RTX 4060 та Intel UHD Graphics 770 Subsidary Communication з природним середовищем USB 3.2, HDMI та DeverpentportCertycia Властивості продукту

Опис товару Lenovo ThinkCentre Neo Ultra-Small Size Core I7-14700 2,1 ГГц-VPro Enterprise-16 GB-SSD 1 TB-Unglish-European Тип Особистий комп'ютер - невеликий розмір Пов’язані послуги 3 роки підтримка Lenovo OnSite Технологія платформи Intel vpro Enterprise Місце розташування Мова: польська / регіон: Польща Процесор
Intel Core I7 (14. Покоління) i7-14700 / 2,1 ГГц до 5,4 ГГц (20 ядер) Кеш 33 Мб Кутова пам'ять 33 Мб Рамка 16 ГБ (встановлено) / 64 ГБ (Макс.) - DDR5 SDRAM Жорсткий диск SSD 1 TB - PCI Express 4.0 X4 - M.2 2280 - TCG OPAL ENCRYPTION 2, NVM Express (NVME), продуктивність Оптичний привід Немає оптичного приводу Конфігурація мульти-GPU 1 єдина графічна карта / інтегрована графічна карта Графічний драйвер NVIDIA GEFORCE RTX 4060 / Intel UHD Graphics 770 Відео пам’ять 8 Гб GDDR6 SDRAM Веб -робота 1gbe, 802.11a, 802.11b/g/n, wi-fi 5, wi-fi 6e, bluetooth 5.3 Клавіатура Англійська - європейська Живлення (50/60 Гц) Додана операційна система Windows 11 Pro Забарвлення Місяць сірий Розміри (ширина/звичка.) 19,5 см х 19,1 см х 10,8 см Терези 3,5 кг Програма продажу виробника Топселер Стандарти охорони навколишнього середовища Також EPEAT GOLD Гарантія виробника Основна гарантія - 1 рік - двері до дверей Розширена гарантія - 3 роки - у користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 3,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | GeForce RTX 4060 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 20 rdzeni |
| Мoдель | ThinkCentre neo Ultra |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 350 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Процесор | Intel Core i7-14700 |
| Розмір пам'яті графічної карти | 8 GB |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Швидкість процесора | 5,3 GHz |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип житла | Mini PC |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Чипсет | Intel SoC |
- Ціна: 9 999 ₴











