Доставка зі складу 5-10 днів.


thinkpad x13 2-in-1 gen 5 (13, Intel)
потужність у поєднанні з мобільністю та безпекою
компактний, конвертований бізнес -ноутбук з діагональною 13.3 "продуктивність, що підтримується штучним інтелектом та технологіями Intel VPRO® та принципом захисту Core Intel® Ultra Audio®, захищаючи критичні дані.
функції

Величезна потужність та відмінна продуктивність
Відкрийте до себе безпроблемну продуктивність завдяки ефективному ноутбуку Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 Gen 5, який поєднує в собі потужність, мобільність та безпеку. Це легкий, легко переносити і ідеально підходить для роботи де завгодно. Завдяки міцному акумулятору, пристрій може працювати цілий день. Продуктивність процесорів Intel® Core ™ Ultra та технології Intel VPRO® у версії EVO® Edition означає, що цей компактний пристрій швидко та ефективно копіюється з інтенсивними навантаженнями. Цей надійний супутник був розроблений для покращення ваших щоденних обов'язків без зусиль.

Один пристрій, універсальне використання
ThinkPad X13 2-в-1 Gen 5 плавно перемикається між різними режимами, слугуючи ноутбуком для завдань, пов’язаних із продуктивністю, планшет для використання в Travel, Sketchbook для творчих проектів, а також екран, який використовується для презентації та обміну ідеями. Цей універсальний пристрій буквально адаптується до ваших потреб. Використовуйте вбудований стилус, щоб точно зосередитись на деталях або висловити свою цифрову творчість. Відчуйте більш природні та інтуїтивні ноти під час зустрічей, коли ви не відчуваєте, як писати. Все можливо за допомогою гнучкого пристрою 2-в-1.

Новий рівень безпеки
ThinkShield, наш всеосяжний пакет безпеки рішень, зміцнює ваш пристрій у фоновому режимі для захисту критичних даних від загроз. Дискретний модуль довіреної платформи (DTPM) забезпечує додатковий захист шляхом шифрування даних. Біометрія додає виняткового захисту у вигляді зчитувача відбитків пальців, інтегрованого з кнопкою живлення - безпечно увійдіть і швидко запускайте пристрій одним дотиком. Крім того, необов'язкова інфрачервона камера (ІЧ) гарантує конфіденційність на основі моніторингу навколишнього середовища, тобто виявлення цікавих поглядів та ситуацій, в яких хтось дивиться через ваше плече, а також автоматичне блокування пристрою, коли ви відходите від нього.

безперебійна робота в будь -якому місці
Насолоджуйтесь безперебійною продуктивністю під час подорожі завдяки ноутбуку ThinkPad X13 2-в-1 Gen 5. Тримайте свою компанію без будь -яких перешкод, куди б ви не їхали. Поєднуйте без легкого через швидкий та ефективний Wi-Fi 7, і якщо ви недоступні, перейдіть на додатковий 4G LTE, як у смартфоні! Залишайтеся в контакті та працюйте цілий день без необхідності доступу до електричної розетки - весь день роботи акумулятора дозволяє відключитися від джерела живлення та продуктивності під час подорожі.

Звук звикання та приголомшлива графіка
Будьте готові до захоплюючих зорових ефектів за допомогою ноутбука ThinkPad X13 2-в-1 Gen 5. Завдяки широкому куту зору, більш чітких зображень та підвищеній прозорості, цей ноутбук 2-в-1 підходить для ділових та виробничих завдань, а також для розваг та творчої роботи. Виберіть низький дисплей споживання електроенергії для оптимізації споживання енергії та продовження часу акумулятора. Ви також можете вибрати варіант сертифіката Eyesafe® і забути про втому очей, навіть у тривалий робочий час. За допомогою технології Dolby Audio® ви будете насолоджуватися якісним звучанням, який збагатить ваші зустрічі, фільми та розмови.

комфорт та точність
Переживайте новий рівень витонченості завдяки нашій клавіатурі, ретельно розробленому для неперевершеної продуктивності та комфорту. Незалежно від того, працюєте ви в погано освітленій кімнаті чи в яскравому оточенні, насолоджуйтесь витонченістю та кращою видимістю завдяки підсвічуванням. Крім того, точна навігація з використанням знакової точки доріжки та великого трекпадів робить роботу над подорожами надзвичайно легкою без необхідності миші. Навігуйте легко, незалежно від того, ви їдете в подорожі чи в офісі.

Тверда конструкція
Ми використовуємо стандарти MIL-STD 810H Міністерства оборони Сполучених Штатів, щоб отримати ідеальний баланс між вартістю та довговічністю наших ноутбуків ThinkPad. Пристрої випробовуються під кутом 12 військових стандартів, 26 процедур та понад 200 випробувань на контроль якості, щоб забезпечити їх експлуатацію в екстремальних умовах - від арктичної пустелі до пустельних піщаних бурі. Ці випробування включають необроблені змінні навколишнього середовища, включаючи температуру, тиск, пил, вологість та вібраційні випробування.
Специфікація може змінюватися залежно від області та моделі.
специфікація
порти/ гнізда

2. USB-A (5 Гбіт/с, завжди активний)
3. Сокет для навушників та мікрофона
4. Необов’язково: зчитувач смарт -карт
5. Стилус (у буфер обміну)
6. Необов’язково: Nano Sim
7. USB-A (5 Гбіт/с)
8. HDMI 2.1
9. Кенсінгтон ™ Nano Security Slot
Відкрийте ігрові продукти Lenovo:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,25 kg |
| Відеокарта модель | Intel Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | 21LW001LMH |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 12 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi, WWAN |
| Мoдель | ThinkPad X13 2-in-1 G5 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Magnez |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych, Ekran dotykowy |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x Thunderbolt 4, HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Частота оперативної пам'яті | 6400MHz |
| Частота процесора | 4800MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
- Ціна: 9 999 ₴











