Доставка зі складу 5-10 днів.


legion 7i gen 9 (16, Intel)
підняти рівень гри
Приєднуйтесь до трансляції та записуйте найважливіші моменти завдяки процесорам Intel® Core ™ та відеокарті серії NVIDIA® GeForce RTX ™ 40. Засуть потужність двигуна Lenovo AI+ двигуна+ з системами AI LA3 та LA1 та передайте свій досвід з гри на абсолютно новий рівень. Технологія охолодження Legion Coldfront Hyper підтримує ваше класне обладнання, а низка перемог гаряча. Виберіть один із двох варіантів ігрових дисплеїв Lenovo Puresight, щоб задовольнити ваші потреби в іграх. Гнучкий контроль та можливість персоналізувати клавіатуру легіону за допомогою спектру легіону.
функції

Геймплей без компромісів. За винятком обмежень продуктивності завдяки процесорам Intel® Core ™._x000D_
процесори Intel® Core ™ характеризуються новою оптимізованою гібридною архітектурою та технологіями, яка веде в галузі, що дозволяє виходити за межі ігор та створення. Завдяки процесорам Intel ви можете зробити все. Від прогресу в грі до розвитку в реальному житті - Intel дає вам силу стати найкращою версією себе.

Новий розмір швидкості
Ноутбуки з графічними картами серії NVIDIA® GeForce RTX ™ 40 дають найшвидші ноутбуки у світі, створені для гравців та творців. Побудовані з урахуванням епохи AI, вони пропонують величезний стрибок продуктивності завдяки технології DLSS 3 з підтримкою AI та дозволяють створити реалістичні віртуальні світи з повним простеженням променів. Крім того, технологічний пакет Max-Q оптимізує продуктивність системи, споживання енергії, термін служби акумулятора та акустику, забезпечуючи максимальну продуктивність.

Насолоджуйтесь безкоштовною тримісячною передплатою Xbox Game Pass на пристроях Lenovo Legion
Грайте в сотні високоякісних ігор на ПК. З першого дня у вас є наявні хіти, такі як Fortnight and League of Legends, завдяки новим пристроям Lenovo Legion або LoQ та 3-місячній безкоштовній підписці на ПК пропуску ПК (включаючи гру). Через те, що нові ігри додаються весь час, ви завжди знайдете щось для себе.*

Гра розумніше, створіть краще: досконалість, вдосконалена AI
Відкрийте для себе новий рівень геймплея, коли AI бере під контроль найскладніші завдання. Використовуйте новітню технологію, яка в гармонії розвивається з вашими пристрастями. Функція адаптивної ефективності продуктивності ноутбука Legion 7i, керована Lenovo AI двигуном+ з системами LA3 та LA1 AI, постійно аналізує дані з датчиків у режимі реального часу, інтелектуально розподіляючи ресурси на ключові компоненти, такі як процесор, відеокарта та пам'ять. Насолоджуйтесь підвищенням продуктивності в іграх до 7% та 24% поліпшення додатків DCC. Завдяки функції SMART FPS, пошук оптимальної кількості кадрів в секунду (FPS) для ваших ігор є безтурботним, що підвищує ефективність до 15% за допомогою одного перемикача.

Грайте в мудрішу і зберігайте холод
Надаючи гравцям оптимальні умови, система Coldfront Hyper Legion підтримує пристрої завдяки інноваційним шляхам потоку повітря. Обидва вентилятори обертаються в протилежних напрямках, що спрямовує прохолодне повітря прямо всередині через центральну гіпер -камеру. Крім того, герметична камера гарантує, що гаряче повітря не потрапляє в корпус, направляючи його на задній частині пристрою. Ця конструкція виключає проблему гарячого духу повітря на руці при використанні миші біля бічних отворів вентиляції - це справжня зміна, яка забезпечує безперебійний геймплей. Насолоджуйтесь додатковою потужністю до 25 Вт, зниження температури житла на 2 ° C та зменшення шуму 2 дБ

Використовуйте кожен піксель, насолоджуйтесь кожною грою
Готові покращити досвід гри? Ігровий дисплей Lenovo Legion Puresight - це ваш квиток на велику лігу. Виберіть один із двох варіантів панелей з високою роздільною здатністю 3,2 тис. З 100% точності кольорів DCI-P3 або широкого WQXGA (2560 х 1600) зі швидкістю оновлення 240 Гц. Перейдіть на гру завдяки захоплюючому співвідношенню 16:10, безкаркасної конструкції та високої швидкості оновлення. І завдяки сертифікату VESA DisplayHDR ™ 400 ви будете відчувати кольори та контрасти, як ніколи. Крім того, у нас є сертифікат з низьким синім світами Tüv Rheinland, який зменшує втому очей під час тривалих ігрових сеансів. Час виявити свій повний потенціал в іграх!

Точність та комфорт
Внутрішня гра завдяки ігровій клавіатурі Legion Truestrike - ідеальним інструментом для гравців, які потребують точності та персоналізації. Клавіатура з повним розміром оснащена клавішам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-14700HX |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 2,24 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 4070 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3 |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Карти пам'яті | SD |
| Кеш процесора | 33MB |
| Код виробника | 83FD007NPB |
| Кількість акумуляторних камер | 4 |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 20 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Legion 7 16IRX9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 430 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Оновлення частоти | 165Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x Thunderbolt 4, 2x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5500MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
- Ціна: 9 999 ₴











