Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo ThinkStation P2 Tower. Тип CPP: Intel® Core ™ I9, Модель процесора: I9-14900K. Внутрішня пам’ять: 64 ГБ, Внутрішня пам'ять Тип пам'яті: DDR5-SDRAM, Швидкість годинника: 4400 МГц. Загальна ємність зберігання: 1 ТБ, медіа: SSD. Модель бортової графіки: Intel UHD Graphics 770, модель виділеної відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 4060. Встановлена операційна система: Windows 11 Pro, Архітектура операційної системи: 64-бітна. Блок живлення: 750 Вт. Господар: Вежа. Тип продукту: положення. Колір продукту: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 64GB |
| Ваги | 9,67 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | GeForce RTX 4060 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 128 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 750 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Сім'я процесорів | Intel Core i9 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип житла | Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


