Доставка зі складу 5-10 днів.
Марк Adler Boss 6.0 Ротарі Модель: Boss 6.0 Black
Особливості:
Офісне крісло з Boss 6.0
Масаж
Boss 6.0 - це унікальне крісло, призначене для любителів гарного стилю та комфорту. Маючи на увазі найвищий комфорт, він був оснащений масажною функцією, використовуючи точки вібрації на основі. Крісло виготовлено з високоякісної екологічної шкіри.
для більшого комфорту роботи та відпочинку
Зручність та функціональність Створіть гармонійне поєднання, яке дозволить вам відпочити протягом багатьох годин роботи та забезпечить відчуття розкоші в кожній кімнаті. Сучасний дизайн, однак, робить масажний стілець чудово виглядати в офісі та офісі.
4 точки масажу
9 режимів вібрації
Красивий пульт дистанційного керування
Функція опалення
висувна підставка
функція Seatrest
регульована висота сидіння
М’які підлокітники
округлі м'які підлокітники забезпечують оптимальну підтримку плечей та передпліччя.
ковзання ciche
Колеса, що стукають з поліуретаном, діаметром 50 мм гарантують гладкі та тихі ковзання, не турбуючись про дряпання підлоги.
п’ять -точок, хромована основа
П'яти -наголошена основа з хромованою обробкою забезпечує стабільність та елегантний ефект.
1. Голова та шия
висока, профільована спинка допомагає підтримувати правильне положення протягом багатьох годин роботи за столом.
2. Назад
Масаж за допомогою точок вібрації на основі основи забезпечує розслаблення та релаксацію.
3. Руки та руки
Руки та руки стануть більш розслабленими завдяки підлокітникам з м'якою оббивкою.
4. Сидіння
Для більшого комфорту, свердловина -спинка, поєднана з висувною підкладкою.
специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markadler |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 57 cm |
| Мoдель | Boss 6.0 Чорний |
| Максимальне навантаження | 130kg |
| Марка | Mark Adler |
| Материал обивки | Ze skóry sztucznej |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 56 cm |
- Ціна: 11 040 ₴







