Доставка зі складу 5-10 днів.
Поверхневий ноутбук 6 для фірми та будівництва на комп'ютері AI, створеного для ноутбука Burdensurface 6, підвищує рівень бізнесу завдяки елітному рівню продуктивності, потужності та елегантного вигляду. Створений для вимогливого навантажувального поверхневого ноутбука 6, він починає нову епоху продуктивності завдяки потужності Intel Core Ultra процесорів із серії H. Завдяки поверхневому ноутбуку працівники можуть використовувати комп’ютери, оснащені штучним інтелектом, що прискорює роботу рішення Microsoft Copilot.
безкомпромісна сила до вимогливих завдань. Більшість продуктивності протягом усього робочого дня завдяки потужності та продуктивності, розроблених для того, щоб не відставати від бізнесу. Елегантний та довговічний проект ноутбука 6 Microsoftsencface 6 перевищує очікування: ретельно зроблений, розроблений для довговічності, оснащених інструментами та функціями співпраці на основі штучного інтелекту.
Продуктивність досягнута завдяки Microsoft Copilotpnets. ідентичності.
поверхневий ноутбук 6
Intel Core Ultra 5 Processor 135H
1 x 16 Гб. LPDDR5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 135H |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2496x1664 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,68 kg |
| Відеокарта модель | Intel Arc Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 256GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | ZLG00009 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 14 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Surface Ноутбук 6 |
| Марка | Microsoft |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Ekran dotykowy |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Czarne |
| Частота процесора | 3600MHz |
| Екранне покриття | Błyszcząca |
- Ціна: 9 999 ₴




