Доставка зі складу 5-10 днів.
4
Гарантійна розширена біржа виробника включає заміну несправного пристрою кур'єром, ефективним через кур'єрську компанію у всіх країнах, де доступний офіційний канал продажів Microsoft Surface Products. У разі невдачі Microsoft надішле новий пристрій до місця, зазначеного клієнтом протягом 3-5 робочих днів, як частина впровадження послуг, що охоплюються гарантією. Оригінальний пристрій повинен бути надісланий Microsoft протягом 14 календарних днів з дати доставки нового пристрою Microsoft. Відвантаження з новим пристроєм буде містити упаковку та завершений транспортний лист, щоб зручно відправити несправне обладнання.
Продукт покривається гарантією обмеженого виробника. Матеріальний алюмінійнеколорський корпус платиновий корпус TakProcesorProcessor Intel Core Ultra 5Generation процесора процесора Lunar Laketype процесор AVX2LICZBA процесорних ядер 8 32 GBTYP 1 x 32 GBLPDDDDR5XMAXIMEMAL КОМПЛЕКТОРА 32 GBDYSKIED SSD M.2 PCIE NVMEPOJE DISK 512 GBRON -TRUNK екрана 13,8 "Роздільна здатність 2304 × 1536Technology Matrix Matrix PixeLsey Takformation з екраном Формат: 3: 210-точковий багатотонний піксельсенс FlowDolby Vision IQCorning Gorilla Glass 5 Графічні картки. Takbluetooth Takopodia 1080 -побудований 2 омолозонні мікрофони з системою безпеки системи Dolby.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,35 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Код виробника | EP221013 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Surface Ноутбук 7 13,8 Intel |
| Марка | Microsoft |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Kamera, Ekran dotykowy |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
- Ціна: 9 999 ₴








