Доставка зі складу 5-10 днів.
4Виробник: MSI

Завдяки компактним розмірам та елегантному дизайну, Mini-PC MSI Cubi Nuc 1MG-023DE ідеально впишеться в будь-який стіл чи вітальню. Операційна система Windows 11 Pro забезпечує зручне використання пристрою, а численні порти та роз'єми дозволяють легко підключити додаткові пристрої. Цей сучасний комп'ютер та енергетичний комп'ютер ідеально підходить для людей, які шукають ефективного та практичного комп'ютерного обладнання. MINI-PC MSI CUBI NUC 1MG-023DE-це відмінний вибір для користувачів, які цінують продуктивність, надійність та елегантний дизайн. Завдяки високоякісній компонентам та ретельній продуктивності, цей компакт -комп'ютер забезпечить надійну роботу протягом багатьох років. Безперечно, Mini-PC MSI Cubi Nuc 1MG-023DE відповідатиме очікуванням навіть найвибагливіших клієнтів, забезпечуючи відмінний досвід використання.

00b0b111-023 Новини моделі: Cubi nuc 1mg-023depkt bindow mark: 00b0b111-023 Пожежа шматочків у упаковці: 1 позначка: msikod unspsc: 43211516 упаковка упаковки кілоградукер: msili Вузли: 20788434031 Операційна система: Windows 11 Pronumer Модель: 00B0B0B111-023 Intel Core 3 100U, графічний дизайнер Intel UHD, 8 Гб DDR5 оперативної пам’яті, 256 Гб M.2 SSD, WIFI6E, BT 5.3, Дата випуску: 2024-08-12T00: 00: 01 ZWate до запуску Панелі: Предсподар: Пропуска Панелі: Порядок сторінки: Пропуски. 2024-08-12T14: 18: 39.109Z
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 256GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 2 rdzenie |
| Мoдель | 00B0B111-023 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | MSI |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 120 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i3 |
| Швидкість процесора | 1,0 GHz |
| Тип диска | SSD, SSD M.2 |
| Тип житла | Mini PC |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
- Ціна: 9 999 ₴







