Доставка зі складу 5-10 днів.

MSI MSI Mag Infinite E1 14NUC5-022EU I5-1400F 16 ГБ оперативної пам’яті 1TB SSD GeForce RTX4060 DLSS 3 Wi-Fi Windows 11 Home
MSI комп'ютер, оснащений процесором Intel Core I5-14400F з частотою 1,8 - 4,7 ГГц, 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5. 1000 ГБ жорсткий диск SSD. NVIDIA GEFORCE RTX 4060 Графічна карта. Встановлена операційна система - це Windows 11 Home.
житло: не застосовувати до основного: не застосовувати до процесора: не застосовувати для графічних карток: не застосовувати до оперативної пам’яті: не застосовувати: не застосовувати процесор: не застосовувати корпус: не застосовується до процесора: Intel Core i5-14400fliczb ядер: 4.7 Процесор Cummy [MB]: 20 WZINTEGRATED ГРАФІЧНА СИСТЕМА: Не застосовується: Intel H610 Процесор: Socket 1700 Speep Ram [GB]: 16tip оперативна пам’ять: DDR5 Частота [GB]: 64 -Доза Кількість гнізд пам’яті оперативної пам’яті: 2 -вільні оперативні оперативні оперативні засоби: Немає розірвання даних гнізда RAM 40 Основний годинник: Підвищення: 2460 МГц, Екстремальна продуктивність: 2475 МГЗПІЕМ. Графіка: 8 GBTYP Пам'ять: 8 GBTYP Пам'ять: 8 GBTYP Пам'ять: 8 GBTYP GDDR6 HDD [GB] Диск: Не застосовується для SSD -диска [GB]: 1000TYP SSD DISK: No Data на побудованому -IN OPTICAL: Invatiticity: Bluetooth, LAN 10/100/1000 Вхід) - 1 ПК. Аудіокней - 3 шт. DisplayPort (графічна карта) - 3 шт. Бічна панель: не застосовуйте до джерела живлення [W]: 500 Блок живлення: 80 плюс експлуатаційна бронзезистема: Windows 11 Homedołone Software: Не вікно в районі: Освітлені компоненти: Taki -enlarged Елементи: житло (RGB) Додаткова інформація: Kensington Lock, показ відображає набору: Відключається: НЕЗАКОНАЛЬНІ РОЗВИТКИ: НЕЗАКОЛЬНІ РОЗВИТКИ: НЕЗАЛЕЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ: Неоцепції Уклановивані Відповідні актенійні Відповідності: Нелунені Відключення. Несправний кабель: кабельний кабельний кабель: Blackvisory [CM]: 36.99 море [см]: 16.8.8.8.8.8.8.8 [CM]: 32.3 Температура [кг]: 7.59 Вага з упаковкою [кг]: 9.03 Офіс: Некомп'ютер для гравців: Taknvidia Geforce rtx strudio: nieberia: msieinururer manuay 9S6-B91111-022
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 1000GB |
| Кількість ядер процесорів | 10 rdzeni |
| Мoдель | MAG INFINITE E1 14NUC5-022EU |
| Марка | MSI |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Розмір пам'яті графічної карти | 8 GB |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
- Ціна: 9 999 ₴



