Доставка зі складу 5-10 днів.
4Час доставки (в годинах): 24 Потужність процесора живлення: 45 Wmaksymal Turbo Power: 115 Генерація процесора: Intel® Core ™ I7 13. Генерація процесора: AMD Ryzen ™ 7 Cococient Cultive: AMDTYP CPU Ядра: 8 Максимальна частота процесора: 5.1 GHZPRODUVEN Вбудований -in Графічний процесор: Спеціалізована графічна карта: GDDR6 -Producer спеціалізованої системи GPU: Nvidiamodel -побудована -in графіка: AMD Radeon 780mpamin Graphics Card: 8 Gbeded Graphics Graphics Graphics Card: NVIDIA GEFORSE RTX 400 GRAPICS GRAPICID GRAPICICS CARD600000 Графіка графіка 40000 Графіка графіки 4000000 Графіка графіки 40000 графіка графіка 4000 графіка графіка 40 Тактип інтегрованої графічної картки: Intel® UHD GraphicStyp RAM: DDR5-SDRAMGNIDADZADZADZADZY Пам'ять: SO-DIMM X 2 Clock Clockwork: 5600 MHZPIEMIE RAM: 16 GBMXIMAL МАРСІЯ: 64 ГБКОЛОР ПРОДУКТ: 64 ГБКОЛОР ПРОДУКЦІЯ ПРОДУКТАЦІЯ Глибина: 273 мм продукт дуже 6e (802.11ax) матовий екран: takmaximal refresh 4.0LICA Встановлені SSD: 1 Ємність SSD Диск Ємність: 1 TBNOS: Оптична SSDNAP: Важлива ємність знижки: 1 TBPO -MEMORY пам'яті SSD: 1 TBNVME: TBNVME TACTRY: Альтернативна такт порту USB -типу дисплея. C: Такіратство USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Тип-А: 2 Пожежа Ethernet LAN (RJ-45) Порти: 1порт для набору набору портів HDMI: HDMI Порти: 1 позика USB 3.2 Gen 1 (3,1 Gen 1) Тип-C Порти: 1 Порти Hival of USB 2.0: 1 HDMI Порти: 5.5 Батаря: 5.5 Батаря. HDSZYBOCY VIDEO CAPTWARE: 30 FPSPDIDIE КАМЕРА: TAKLAVIATIOR з підсвічуванням: Підсвічування клавіатури Takstref: 4-Zone Rgbolor Клавіатура Підсвітка: RGBKLawiator Числовий: вказівка: Touching: пристрій може нагріватися під час роботи; Будьте обережні, щоб уникнути опіків, зберігати поза досяжністю дітей, щоб уникнути ризику струму електричного струму. Потрібне відповідне використання завдяки вмісту екологічних речовин. Загрози (и) Загрози: GHS09: Шкідливі речовини навколишнього середовища, GHS08: Карциногени \ mutagenne, GHS07: Продуктивність процесора роздратованих речовин до: 39 Повідомлення: (NPU): AMD Ryzen AIPKWIU: 26.20.11.0 Додаткова інформація.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,6 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 4060 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | B8VF1004XPL |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Марка | MSI |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x RJ-45 |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Екранне покриття | Matowa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



