Доставка зі складу 5-10 днів.
MSI комп'ютер, оснащений процесором Intel Core I5-14400F з частотою 1,8 - 4,7 ГГц, 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5. 1000 ГБ жорсткий диск SSD. NVIDIA GEFORCE RTX 4060 TI графічна карта. Встановлена операційна система - це Windows 11 Home.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість ядер процесорів | 10 rdzeni |
| Мoдель | MAG INFINITE S3 14NUB5-1431EU |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | MSI |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 500 W |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Процесор | Intel Core i5-14400F |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











