Доставка зі складу 5-10 днів.

Optimus E-SSPORT GB760T-CR14 I7-14700F 16GB RAM 1TB SSD RTX4060 WIN11
Швидкий роз'єм дисплея

Фотографії
специфікація
Програмне забезпечення

материнська плата
CPU

Оперативна пам'ять

Графічна карта
жорсткий диск
відділи / читач
звук
Підключення
Вихід / вхід
Фізичні параметри
обладнання
Виробник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimus |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | E-Sport GB760T-CR14 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 128 GB |
| Марка | Optimus |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 650 W |
| Операційна система | Windows 11 |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Стан | Нове |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







