Доставка зі складу 5-10 днів.

Optimus Computers - це обладнання для початківців та найвибагливіших ентузіастів ігор. Це безкомпромісний підхід до проблеми ефективності та гарантія задоволення. Модель: E-SPORT GB760T-CR15-ЗАБЕЗПЕЧНА Інформація про процесор: Intel Core I7 14700FFłATTA MAIN: B760 DS3H DDR4 S1700 4DDR4 DP/HDMI ATXKART SOUD: Додаткове програмне забезпечення: Аксесуари включають: Інші параметри: Інформація: про гарантію: ...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimus |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | E-Sport GB760T-CR15 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 128 GB |
| Марка | Optimus |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 650 W |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







