Доставка зі складу 5-10 днів.

Dimensions (in x s x d) [mm]: 450 x 200 x 390 MMKomputer for players: Takhide graphics cards: NVIDIA GeForce RTX 4060 TIPSAME graphics card: 8192 MB GDDR6 (own memory) graphics card manufacturer: NVIDIACH CARD: NVIDIACH CARD: Non -Non -Non -Non -Non -Non -Non -Non -Non -Card: USB 2.0 -4 шт. 2 PCS/Audio виходи - 3 шт. Головна: PCI -e x1 - 1 pcs. Операційний: Мережевий будинок: LAN 10/100/1000 MBPSOKRES Гарантія: 24 місяці: Кабель кабелю [GHZ]: 2,50-4.40 ГГц, 18 Мб Кахепроцесор Intel Core I5Processor [Type]: Intel Core I5-12400 КОРЕКЦІЯ: 6 16 Gbps [Опис]: DIMM DDR4 Банки пам’яті: 2 Банки Мамори. 3200 MHZDSK HARD [Опис]: 1000 GBPOS SSD -диска: 1000 ГБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 1000GB |
| Кількість ядер процесорів | 6 rdzeni |
| Мoдель | Battlestation |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Silver Monkey X |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 600 W |
| Операційна система | Windows 11 |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Розмір пам'яті графічної карти | 8 GB |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип диска | SSD |
| Тип житла | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







