Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core i7 13700HX Raptor Lake, 17.3" IPS антибліковий 1920 × 1080 165 Гц, RAM 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-осередкова батарея, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7 13700HX Raptor Lake |
| Тип процесора | Core i7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 1 × |
| Кеш процесора | 30 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 115 W |
| Модель відеокарт | RTX 5060 |
| Назва NPU | LA1 |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, Цифрова клавіатура, Nvidia G-SYNC, Операційна система, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Об'єм накопичувача (всього) | 1,000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Особливі функції відеокарти | NVIDIA DLSS 4.0 |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 17.3" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% sRGB |
| Частота буста | 2,497 MHz |
| Частота буста ядра | 5 GHz (5,000 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 165 Hz |
| Частота пам'яті | 4,800 MHz (4.8 GHz) |
| Частота процесора | 2.1 GHz (2,100 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











