Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core Ultra 7 255HX, 16" IPS антибліковий 1920 × 1080 144 Гц, RAM 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, вебкамера, USB 3.2 Gen 2, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, без операційної системи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 13 |
| Кількість TOPS (ГП) | 992 |
| Кількість TOPS (ЦП) | 33 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 30 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 140 W |
| Модель відеокарт | RTX 5070 Ti |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, Читач карт пам'яті, MUX Switch, Цифрова клавіатура, операційна система |
| Загальна кількість TOPS | 1,025 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 12 GB |
| Покоління процесора Intel | Arrow Lake |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста | 2,287 MHz |
| Частота буста ядра | 5.2 GHz (5,200 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 144 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 1.8 GHz (1,800 MHz) |
| Яскравість | 350 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











