Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen 9 9955HX, 16" OLED глянцевий 2560 × 1600 240 Гц, RAM 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, без операційної системи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 5.0 |
| Кількість TOPS (GPU) | 992 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 64 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 140 W |
| Модель відеокарт | RTX 5070 Ti |
| Обладнання | Підсвічування клавіатури, Цифрова клавіатура, Nvidia G-SYNC |
| Загальна кількість TOPS | 992 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Загальна кількість слотів M.2 | 2 × |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 12 GB |
| Підсвітка | RGB |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста | 2,220 MHz |
| Частота буста ядра | 5.4 GHz (5,400 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2.5 GHz (2,500 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











