Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen 7 260, 14" IPS матовий 1920 × 1200, RAM 16GB DDR5, AMD Radeon Graphics, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Ємність батареї | 70 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 16 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість комірок | 4 шт. |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Модель відеокарт | Графіка |
| Потужність заряджання | 65 |
| Назва NPU | XDNA |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Операційна система, TPM 2.0, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 (7-е покоління) |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Матовий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота буста ядра | 5.1 GHz (5,100 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 3.8 GHz (3,800 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











