Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core Ultra 9 275HX, 18" Mini LED матовий 2560 × 1600 240 Гц, RAM 64GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, без операційної системи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 13 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 36 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 175 W |
| Модель відеокарт | RTX 5090 |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, MUX Switch, Цифрова клавіатура, Nvidia G-SYNC, TPM 2.0, Windows Hello |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 24 GB |
| Розмір дисплея | 18" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Матовий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | Mini LED |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR, Pantone Validated |
| Частота буста ядра | 5.4 GHz (5,400 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2.7 GHz (2,700 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











