Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core i9 13900H Raptor Lake, 15.6" TN антибліковий 1920 × 1080, RAM 16GB LPDDR5, Intel Intel UHD Graphics, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, зчитувач відбитків пальців, WiFi, Bluetooth, 3-осередкова батарея, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i9 13900H Raptor Lake |
| Тип процесора | Core i9 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 p |
| Ємність батареї | 53 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Модель відеокарт | Intel UHD Graphics |
| Потужність заряджання | 90 W |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура, Операційна система, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Загальна кількість слотів M.2 | 1 × |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Об'єм накопичувача (всього) | 1,000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Тип панелі | TN |
| Колірне охоплення та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота буста ядра | 5.4 GHz (5,400 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 6,400 MHz (6.4 GHz) |
| Частота процесора | 4.1 GHz (4,100 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








