Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen 7 7445HS, 15.6" IPS антибліковий 1920 × 1080 144 Гц, RAM 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-циліндровий акумулятор, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7445HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Ємність батареї | 48 Wh |
| Заряджання через USB-C | Немає заряджання через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість встановлених слотів | 1 × |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Кеш процесора | 22 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 75 W |
| Модель відеокарт | RTX 3050 |
| Потужність заряджання | 180 W |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Цифрова клавіатура, Операційна система, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Пам'ять відеокарти | 4 GB |
| Підсвітка | RGB |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 (7-е покоління) |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Роз'єм для заряджання | 6,00/3,00 mm |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип зберігання | SSD |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% NTSC, 62.5% sRGB |
| Частота буста | 1,675 MHz |
| Частота буста ядра | 4.7 GHz (4,700 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 144 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 3.2 GHz (3,200 MHz) |
| Яскравість | 250 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











