Доставка зі складу 5-10 днів.
Планшетний ПК - Intel Core Ultra 7 258V, сенсорний 14" OLED глянцевий 2880 × 1800 120 Гц, RAM 32GB LPDDR5x, Intel Intel Arc Graphics 140V, SSD 2000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB-C, сканер відбитків пальців, WiFi, Bluetooth, 6-осередкова батарея, Windows 11 Pro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 9 Mpx |
| Ємність батареї | 64 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 47 |
| Кількість комірок | 6 шт. |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Максимальна ємність батареї | 16.25 год |
| Модель відеокарт | Intel Arc Graphics 140V |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Сканер відбитків, Операційна система, Сенсорний екран, TPM 2.0, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 2,000 GB (2 TB) |
| Об'єм накопичувача (всього) | 2,000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Lunar Lake |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 2880 × 1800 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Intel |
| система | Microsoft Copilot |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 8,533 MHz (8.53 GHz) |
| Частота процесора | 2.2 GHz (2,200 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







