Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen AI 5 340, 14" OLED глянцевий 2880 x 1800 120 Гц, ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 16GB LPDDR5x, AMD Radeon Radeon Graphics 840M, SSD 512GB, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Ємність батареї | 70 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 0 × |
| Комплектація | Підсвітка клавіатури, Операційна система, Windows Hello |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Модель відеокарт | Radeon Graphics 840M |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Загальна кількість TOPS | 50 |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Загальна кількість слотів M.2 | 1 × |
| Об'єм SSD | 512 GB (0.51 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 512 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 2880 x 1800 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| система | Microsoft Copilot |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне охоплення та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 7,500 MHz (7.5 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











