Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen Al 7 350, 14" IPS антибліковий 2560 × 1600 144 Гц, ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 32GB DDR5, AMD Radeon Radeon Graphics 860M, SSD 1000GB, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, зчитувач відбитків пальців, 4-осередкова батарея, Windows 11 Pro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen Al 7 350 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Ємність батареї | 70 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 50 |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кількість комірок | 4 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук)</p |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Матеріал конструкції | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Radeon Graphics 860M |
| Потужність заряджання | 90 W |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Сканер відбитків пальців, Операційна система |
| Загальна кількість TOPS | 66 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 (8-е покоління) |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% sRGB |
| Частота буста ядра | 5 GHz (5,000 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 144 Hz |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






