Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core 5 210H, 16" LED антибліковий 1920 × 1200 144 Гц, RAM 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-елементна батарея, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 1 × |
| Комплектація | Підсвітка клавіатури, Цифрова клавіатура, Операційна система, TPM 2.0 |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Модель відеокарт | RTX 4050 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 6 GB |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | LED |
| Колірне охоплення та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота буста | 2,370 MHz |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 144 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2.2 GHz (2,200 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











