Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen 9 8940HX, 16" IPS антибліковий 2560 × 1600 240 Гц, RAM 64GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB, SSD 2000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, вебкамера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, без операційної системи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 p |
| Заряджання через USB-C | Можна |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (GPU) | 992 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 64 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 140 W |
| Модель відеокарт | RTX 5070 Ti |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, Читач карт пам'яті, Цифрова клавіатура, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 2,000 GB (2 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 2,000 GB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, багатопотоковість, Підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 12 GB |
| Підсвітка | RGB |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 (7-е покоління) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип зберігання | SSD |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста | 2,220 MHz |
| Частота буста ядра | 5.3 GHz (5,300 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2.4 GHz (2,400 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











