Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core Ultra 9 285H, сенсорный 14" OLED глянцевый 1920 × 1200, RAM 16GB LPDDR5x, Intel Intel Arc 140T, SSD 1000GB, подсвечиваемая клавиатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, WiFi, Bluetooth, 4-ячеечная батарея, Windows 11 Pro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Ємність батареї | 75 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 13 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість комірок | 4 шт. |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Матеріал конструкції | Металевий (моноб |
| Модель відеокарт | Intel Arc 140T |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, NumberPad, Операційна система, підтримка стилуса, Сенсорний екран, TPM 2.0, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR |
| Частота буста ядра | 5.4 GHz (5,400 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 7,467 MHz (7.47 GHz) |
| Частота процесора | 2.9 GHz (2,900 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











