Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen 9 8940HX, 17" IPS антибліковий 2560 × 1600 240 Гц, RAM 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, вебкамера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 64 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 115 W |
| Модель відеокарт | RTX 5060 |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, MUX Switch, Цифрова клавіатура, Операційна система, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Багатопотоковість, підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 (7-е покоління) |
| Розмір дисплея | 17" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип сховища | SSD |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста | 2,497 MHz |
| Частота буста ядра | 5.3 GHz (5,300 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2.4 GHz (2,400 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








