Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen Al 7 350, 16" OLED глянцевий 2560 × 1600 240 Гц, RAM 32GB LPDDR5x, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередковий акумулятор, Windows 11 Pro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen Al 7 350 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px</p |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 50 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 105 W |
| Модель відеокарт | RTX 5060 |
| Назва NPU | XDNA |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Читач карт пам'яті, MUX Switch, Операційна система, TPM 2.0, Windows Hello |
| Загальна кількість TOPS | 66 |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 (8-е покоління) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| система | Microsoft Copilot |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR, Pantone Validated |
| Частота буста | 2,497 MHz |
| Частота буста ядра | 5 GHz (5,000 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 7,500 MHz (7.5 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







