Доставка зі складу 5-10 днів.
Вентилятор - стельовий, діаметр лопатей: 132 см, рівень шуму 45 дБ, потужність: 40 Вт, кількість швидкостей: 5, охолоджувач, колір сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Пульт дистанційного керування |
| Вага | 5.9 кг |
| Висота | 27.5 см мм |
| Глибина | 132 см мм |
| Діаметр лопаті | 132 см |
| Дизайн | Гладкий |
| Довжина: | 132 см мм |
| Інші особливості | Не потрібен міст, РОЗУМНИЙ, Таймер |
| Використання | Інтер'єр |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Конструкція | Стельова |
| Макс. висота | 27.5 см |
| Максимальна гучність | 45 дБ |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Сфера застосування | Освітлення |
| Особливості | Розумний дизайн, Wi-Fi |
| Підтримувані ОС | Android, iOS |
| Під'єднання | WiFi 2.4 GHz |
| Споживання енергії | 40 Вт |
| Робота | Автономно |
| Розширеність | Відкрита система |
| Рекомендоване використання | Спальня, підвал, Столова, Холл, Дитяча, Кухня, Вітальня, Офіс |
| Світловий потік | 1,500 л |
| Світлові ефекти та датчики | Налаштування колірної температури |
| Сумісний застосунок | Tuya |
| Сумісні голосові помічники | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Специфічне розміщення | На стелі |
| Стиль | Сучасний |
| Країна | Австрія, Чехія, Німеччина, Великобританія, Угорщина, Польща, Словаччина |
| Технологія | Лопатева |
| Тип лампи | LED |
| Тип світла | LED-панель |
| Керування | Мобільний застосунок, Пульт, Голос |
| Функції | Охолодження |
| Ширина | 132 см мм |
| Електроживлення | Мережевий шнур |
| Мова програми | Чеська, Англійська, Німецька, Угорська, Словаччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











