Доставка зі складу 5-10 днів.
Вентилятор - стельовий, діаметр лопатей: 132 см, рівень шуму 48,4 дБ, потужність: 50 Вт, кількість швидкостей: 5, охолоджувач, колір бежевий, білий та чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Пульт дистанційного керування |
| Вага | 5.6 кг |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| Висота | 55 см мм |
| Глибина | 132 см мм |
| Діаметр лопаті | 132 см |
| Дизайн | Матовий |
| Довжина: | 132 см мм |
| Інші особливості | Не потрібен міст, РОЗУМНИЙ, Таймер |
| Використання | Інтер'єр |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Конструкція | Стельовий |
| Макс. висота | 55 см |
| Максимальна гучність | 48.4 дБ |
| Матеріал | Метал, пластик, дерево |
| Мінімальна хроматичність | 3,000 K |
| Мінімальний шум | 43 дБ |
| Особливості | Wi-Fi |
| Під'єднання | WiFi 2.4 GHz |
| Споживання енергії | 50 Вт |
| Робота | Автономно |
| Рекомендоване використання | Спальня, підвал, Столова, Холл, Дитяча, Кухня, Вітальня, Офіс |
| Світловий потік | 1,500 лм |
| Світлові ефекти та датчики | Налаштування колірної температури |
| Сумісний застосунок | Apple Siri shortcuts, Tuya |
| Сумісні голосові помічники | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Специфічне розміщення | На стелі |
| Стиль | Сучасний |
| Країна | Австрія, Чехія, Німеччина, Великобританія, Угорщина, Польща, Словаччина |
| Технологія | Лопастній |
| Тип лампи | LED |
| Керування | Мобільний застосунок, Пульт, Голос |
| Функції | Охолодження |
| Хроматичність | 6,000 K |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура світла | Регульована |
| Ширина | 132 см мм |
| Електроживлення | Мережевий шнур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











