Доставка зі складу 5-10 днів.
Декоративне освітлення - Різдвяна ангельська лампа висотою 122 см, 120 світлодіодів, енергоефективна, призначена для використання на вулиці та в приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 24 В В |
| Висота | 122 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 1.8 м м |
| Інші функції | Водонепроникний дизайн |
| Використання | Зовні, всередині |
| Джерело живлення | Мережевий шнур |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Кількість LED | 120 |
| Кількість ламп | 120 |
| Кількість штук в пачці | 1 шт. |
| Споживання енергії | 8 Вт |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип декорації | Ангел |
| Тип лампи | LED |
| Колір світла | Холодний білий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 90 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





