Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник - смарт, LED, входная мощность 40 Вт, световой поток 2400 лм, регулируемая температура света (3000-6000K), управление через приложение на чешском, совместим с ярлыками Apple Siri, Tuya, Lidl Home, Smartlife, Nedis SmartLife, ETA SMART, Tesla Smart и Immax NEO PRO, высота 25 см, ширина 132 см, длина 132 см, материал: металл и пластик, IP20
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| У комплекті | Пульт дистанційного керування |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 25 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 132 см мм |
| Діаметр лопаті | 132 см |
| Дизайн | Гладкий |
| Довжина: | 132 см мм |
| Інші особливості | Не потрібен міст, РОЗУМНИЙ, Таймер |
| Використання | Інтер'єр |
| Джерело живлення | Мережевий шнур |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Конструкція | Стельова |
| Макс. висота | 25 см |
| Максимальна гучність | 55 дБ |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Сфера застосування | Опалення й охолодження, Освітлення |
| Особливості | Розумний дизайн, Wi-Fi |
| Підтримувані ОС | Android, iOS |
| Під'єднання | WiFi 2.4 GHz |
| Споживання енергії | 40 Вт |
| Робота | Автономно |
| Роз'єм | Інтегроване джерело світла |
| Розширеність | Закрита система |
| Рекомендоване використання | Спальня, Столова, Дитяча, Вітальня, Офіс |
| Світловий потік | 2,400 лм</ |
| Світлові ефекти та датчики | Налаштування колірної температури |
| Сумісний застосунок | Apple Siri shortcuts, ETA SMART, Immax NEO PRO, Lidl Home, Nedis SmartLife, Smartlife, Tesla Smart, Tuya |
| Сумісні голосові помічники | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Стан | Нове |
| Специфічне розміщення | На стелі |
| Стиль | Сучасний |
| Технологія | Лопатева |
| Тип лампи | LED |
| Тип світла | LED-стрічка |
| Керування | Мобільний застосунок, Пульт, Голос |
| Функції | Охолодження |
| Колір | Чорний, Сріблястий |
| Ширина | 132 см мм |
| Мова програми | Чеська, Англійська, Німецька, Угорська, На польську, Словаччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











